| cristycristina12 a întrebat:

Am o mică problemă. În curând este ziua de naștere a surorii mele (6 ani) și ea vrea să îi cumpăr Color Chic. Jucăria aia de la Noriel care îți colorează părul. Vreau să va întreb dacă e bună, dacă merge și cum se folosește. Ca să îți și încrețești părul trebuie neapărat și culoare? Dacă ați incercat-o sunteți mulțumite de ea? Mulțumesc anticipat! Dau fundițăăă!

Răspuns Câştigător
| pisicuta123456789 a răspuns:

Bună eu sunt Marina și Îți zic ca e buna de nimic totul e din plastic .....nu e buna
Mă bucur ca te-am ajutat.Nu uita părerea ta contează!

5 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Eu n-as recomanda aceea jucarie...si nici nu i-as da surioarei mele prin par cu toxinele alea.

| pisicuta123456789 a răspuns:

Nu prea o recomand, totul e din plastic. La multi ani!

| Kimmy2456 a răspuns:

Da o are verișoara mea și mi-a dat-o și mie sa o încerc

| cristycristina12 explică (pentru Kimmy2456):

Măcar îți ondula părul?
Ai încercat culorile?