| Laura_Iuliana_1992 a întrebat:

Bună, am o problema. Peste o săptămână am balul bobocilor, am 50 de kg şi 1, 73. Cu ce aş putea să mă îmbrăc să îmi stea bine? Am părul mediu, cum credeţi că aş putea să-l aranjez?

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Poti purta o bluza mai eleganta, colanti negri si niste papuci josi, comozi. La par iti poti face bucle si sa-l tapezi putin la radacina pentru volum.

| Laura_Iuliana_1992 explică (pentru Deliiiia):

Papuci?

| Deliiiia a răspuns (pentru Laura_Iuliana_1992):

Da, pantofi. E de la sine inteles.

| Laura_Iuliana_1992 explică (pentru Deliiiia):

Crezi că e ok sa-mi fac părul bucle? Adică sunt înaltă şi parul o să pară şi mai scurt

| Deliiiia a răspuns (pentru Laura_Iuliana_1992):

Atata timp cat o sa aiba volum, va avea un aspect jucaus, insa sa fie bucle lejere, sa nu aiba aspectul unui par cret. Si intins ti-ar sta bine, iar la fel, iti poti tapa la radacina.

| Laura_Iuliana_1992 explică (pentru Deliiiia):

Ca sa-ti faci o idee despre cum arat şi poate sa-mi dai alte idei, cauta-ma pe facebook. Iuliana Laura, sunt din Focşani :*

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OMG! Stii ca inainte vin dovleceii, meowhappy!
https://38.media.tumblr.com/......o1_500.gif

haha

| Teodoruka2001 a răspuns:

Într-o zână laughing. Fă-ţi părul aşa ca zânele şi puneţi nişte aripi. Te poţi uita la Art Attack dacă vrei să ştii cum se fac aripile.

| Laura_Iuliana_1992 explică (pentru Teodoruka2001):

Un răspuns serios aş vrea...

| JessicaStefana a răspuns:

O rochie lungă până în pământ și poate nu se văd papucii, deci ai putea purta opincuțe sau niște papuci cu tocul mic. Poate ai putea să prinzi cumva părul...asta depinde și de felul în care ești îmbrăcată