| oMycutzzaVrajitoare a întrebat:

am si eu o intrebare :
Parul meu nu mi-a mai crescut de 2 ani, am auzit k uleiul de porumb ajuta, daca da cum se aplik (pe radacina, pe tot parul, inainte de baie, dupa baie etc) daca nu imi puteti spune ce ar fi folositor?
Multumesc

4 răspunsuri:
| reeebook a răspuns:

Incearca ulei de ricin, il aplici cu cel putin 4 ore inainte de spalare (e mai eficient daca il lasi pe par o noaptea) poti sa te uiti si pe net sa vezi ca e foarte bunwinking mult noroc

| Nella15 a răspuns (pentru reeebook):

Ai drepate... uleiul de ricin este foarte bun happy

| crissa20 a răspuns:

Poti incerca o masca cu galbenusuri de ou, ulei de masline si ulei de ricin inainte de baie! Face minuni eu o folosesc de 8 luni in alternanta cu lotiunea regeneranta cu petroleum de la gerovital si chiar se vad rezultatele! Bafta!

| SElenaAlina a răspuns:

Uleiul de ricin e foarte bun, incearcal.Se aplica la radacina si il lasi sa actioneze cel putin o ora dupa care te speli pe cap.Il gasesti la plafar.