| Kawaiibubu a întrebat:

Am si eu o problema. De cateva zile gasesc unghii la mine in pat care nu imi apartin. La inceput am ignorat unghiile dar continua sa apara. Au trecut 3 zile si deja am strans intr-o cutie aproximativ 30 de unghii. Mi-am intrebat familia daca isi taie cineva unghiile la mine in pat dar nimeni nu a raspuns aprobator. Sora mea mi-a promis ca nu imi face o farsa. Dimineata nu gasesc nicio unghie in pat dar in momentul in care sting lumina gasesc prin pat 9-10 unghii. Ce sa fac sa scap de ele? Va rog sa ma ajutati nu este o gluma.

Răspuns Câştigător
| Camillemiacarolina a răspuns:

Eu cred ca cineva iti face o farsa.Nu o lua in serios, peste un timp persoana ceia singura va inceta sa faca asta, e obositoare chestia asta de a-ti bate joc de cineva dar otusi amuzant.; D

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Obisnuiesti sa bei?
Că ar fi cazul sa te lasi.

| Loly a răspuns:

Wtf? Ce ai fumat? Da cu apa sfintita in pat si tie in frunte. laughing) Totusi am o curiozitate.Colectionezi unghii, de le-ai strans in cutie? laughing

| Pool77 a răspuns:

Ce tragi? Si eu vreau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba asta e semn! Du-te in cimitir cu ele la 3 dimineata si pune-ti o dorinta.

| kriss12345 a răspuns:

Degeaba radeti de ea. Ca nu cred ca a ziso doar asa. Poate e un semn sau ceva.