| dyabolic a întrebat:

Am tot studiat piata si tendintele in moda si am vazut ca se poarta jacheta din piele.nEu am una mai veche putin, neagra, cu guler inalt si accesorizata cu fermoare, pielea este rigida gen rock. As dori sa stiu daca se mai poarta. Daca da, cum o accesorizez, cu ce o port? Ar fi prea mult cu o pereche de jeans rupti si pantofi cu toc inalt si platforma albastri? Va multumesc pentru raspuns.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| kindness a răspuns:

Si putea adauga o esarfa rosie, o pereche de jeansi sau pantaloni negri, cu pantof cu toc sau ghete negre. Vei arata putin rock happy dar nu conteaza. se poarta toamna/iarna aceasta crede-mawinking. O seara placuta