| Anemonaa a întrebat:

Am vazut la o prietena un ondulator foarte frumos, cred ca se numea ondulator babyliss pro miracurl. MI-a placut foarte mult. Cum vi se pare ondulatorul asta? L-ati folosit? Mi se pare ca e greu si ma temm sa nu ma doara incheietura mainii. Face buclele voluminoase si mari?

Am gasit pe un site ondulatorul asta la un pret ridicat, si nu stiu daca e de incredere. Voi ce parere aveti?

http://www.elevina.ro/......2665e.html

1 răspuns:
| Baciu_Ioana_1993 a răspuns:

Eu nu as da atat pe un ondulator.E prea scump si pare furt pe fata.