| SmIlEy_4608 a întrebat:

am vazut mai multi baieti ca faceau o chestie la blugi pentru ii stramta aproape de glezna piciorului. Stiti cumva cum se procedeaza?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pui elastic.

| BiuL a răspuns:

II duci la un croitor si ii spui sa ti stramteze pe gamba, ori apeli la o matusa/bunica etc mai iscusita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii descosi jos pana mai sus de glezna si cosi un ic mai mult astfel incat sa se stramteze.Nu iti pot explica exact aici.Chestia e ca se anunta cutremure puternice si s-ar putea sa iesi in fundul gol in strada, pana imbraci pantalonii.

| lovemeoana a răspuns:

Tragi putin de ei acolo jos la glezna. dar usor! ca altfel ii rupi laughing