| GabrielCio a întrebat:

As dori sa aflu cam cat costa un tatuaj simplu? O propoziție din 9 cuvinte. Sper ca este ok categoria

4 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Suna si intreaba, poti afla si mai multe detalii (cum ar fi data te doare si etc).
http://tatuaje-piercing.ro/index.php

| Laurentiu017 a răspuns:

130-200 lei, din ce stiu eu (nu ca mi-am facut sau mi-as face, am 14 ani happy ).

| MayhemChimera a răspuns:

Buna.Un artist tatuator bun face un cuvânt cu aproximativ.80 de lei.Deci ai ce scoate din buzunar. Sper ca te- am ajutat.

| GabrielCio explică:

Vreau doar sa știu asa în mare cam cat ar costa. De preferabil de la cineva care are tatuaje. Vreau să-mi fac peste 2, 3 săptămâni când vin în tara.