| Emiiicrazy a întrebat:

As vrea sa ma pensez la salon pentru prima data.Dar nu stiu cum sa fac.Ar trebui sa imi fac o programare? Vreau sa imi fac si forma un pic arcuita.Imi puteti da niste detalii cum se procedeaza si cam cat costa.Ar fi bine daca stiti un salon bun prin Piatra Neamt sau Bacau.Multumesc.Dau funda

Răspuns Câştigător
| PupicAndreea a răspuns:

Forma ti-o alegi tu, de programare nu cred ca este nevoie, eventual mai astepti putin la coada, iar daca vrei sa ti le si vopsesca ar costa inte 15-30 de lei, daca nu 10-15 lei. Si salon din cate am tot auzit ar fi Beauty Center-ul acela Anna Karenina de pe bd-ul Traian. Sper ca te-am ajutat :*!

| Emiiicrazy explică (pentru PupicAndreea):

Si ce se intampla daca mi le vopsesc? Adica eu am aproape 15 ani.Peste cateva luni sau cativa ani vor fi urate?

| PupicAndreea a răspuns (pentru Emiiicrazy):

Nu se intampla nimic, din contra au o forma mai accentuata, eu am o prietena are 14 ani si le-a vopsit de 3 ori deja si arata impecabil, nu afecteaza cu nimic, iar vopseaua nu tine prea mult cam 1 saptamana-2 depinde si de salon :*

6 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Poti sa mergi direct la salon si sa ceri ca doresti o programare, iar atunci cand mergi la pensat ii spui cum ti-ai dori forma. Poti sa-i areti o imagine cum ti-ai dori sa fie.
De obicei un pensat e 5 lei + vopsitul sprancenelor e cam 10 lei!
Nu sunt din Piatra Neamt si nici din Bacau ca sa iti pot spune exact.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti faci programare daca e uns alon aglomerat iar cand ajungi acolo vei primi si sfaturi de cum ar trebui sa le pensezi ca de aia lucreaza acolo niste femei care teoretic se pricep

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa-ti faci programare.Te duci la salon si ii spui cum vrei sa te pensezi, in caz ca e aglomerat, desi nu prea cred, iti va face programere.
Pretul e intre 10 si 15 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca este asa inghesuiala incat sa fie nevoie de programare, pur si simplu mergi acolo si iti exprimi dorintele.

In functie de experienta si cerintele tale primesti si sfaturi avizate, iar costurile oscileaza pe undeva pe la 30 de lei.