| Daydream a întrebat:

Buna,as vrea sa ma vopsesc. Cu ce culoare si nuanta credeti ca mi-ar sta bine, avand in vedere ca am acum parul brunet foarte inchis si pielea foarte alba? Multumesc, funda.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ar fi pacat sa te vopsesti, e superb sa fii bruneta cu piele alba natural. Parerea mea, sa nu te vopspesti numa `sa te vopsesti` pentru ca-ti strici parul ca sa ce? Vopseste-te daca chiar iti doresti o anumita culoare, nu asa aiurea.

| OoBunnyoO a răspuns:

Ciocolatiu sau un fel de roscat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti bruneta natural gandeste-te ce bataie de cap o sa fie cu decolorarea pentru a mentine un aspect ingrijit. Iar din decolorare in decolorare o sa-ti degradezi foarte rau radacina si o sa-ti cada parul.

Ai putea incerca decolorarea cu miere sau sa folosesti nuantatoare loncolor. Din aplicare in aplicare nuantele de roscat prind.

| GreenVoid a răspuns:

Verde.Ce culori iti plac tie, ai o varietate de unde alege.Fa te mov inchis.

| Daniel2836 a răspuns:

Te poți vopsii blondă cu vârfuri roșiatice cred că ți-ar sta happy

| BeautifulSunflower a răspuns:

Roscat sau Strawberry blonde. Daca nu vrei sa risti vopseste te un ciocolatiu, undeva in zona asta. Dar iti spun eu ca parul natural e cel mai frumos.