| byanca01 a întrebat:

as vrea sa stiu daca vopseaua blonda de la palette e permanenta(contine decolorant si un pliculet de vopsea). Credeti ca cu timpul se va duce, sau il voi avea mereu blond la varfuri? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Krista1 a răspuns:

Cam in 2 saptamani se va duce culoarea, o sa ramana o nuanta mai deschisa la varfuri, dar nu cum arata cand te-ai vopsit.

5 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Dacă îți decolorezi părul înainte, vopseaua va rezista mai mult. însă cu timpul, culoarea îşi va mai pierde din intensitate. Foloseşte produse speciale pentru păr vopsit şi nu-l spăla decât de 2-3 ori pe săptămână.

| byanca01 explică (pentru AnnaaaMaria):

Parul meu a fost decolorat de 2 ori

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru byanca01):

Ok :3. atunci nu-l mai decolora ca să nu-l strici :*

| iuqdgh a răspuns:

In timp se va duce culoare de la radacina.Dar de la radacina in jos va ramane aceeasi culoare.Cand observi ca ti se schimba culoarea radacinii poti sa aplici vopseaua din nou, nemaiavand nevoie sa il vopsesti cu totul. Exceptie, sa fie aceeasi culoarewinking

| byanca01 explică (pentru iuqdgh):

E de la varfuri, nu radacina