| Tza_Aly_1997 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu ce culoare de par are Una Foden (The Saturdays ) in prezent, in poze ba este roscata ba este aramiu ba ceva mai deschis, as vrea sa stiu concret ce culoare este sau daca scrie undeva. Dau funda pentru cel mai bunraspuns.

Răspuns Câştigător
| anaaremere123 a răspuns:

Are un fel de cupru aramiu. Nu este o culoare exacta scrisa pe cutiile de vopsea.Probabil sunt mai multe nuante mixate. Una Foden a declarat o data ca nici macar ei nu ii dezvaluie stilistul "secretul" lui. Daca vrei acea culoare cel mai sigur iti iese la salon.