| AiloaieDenis1996 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu, cum se numeste pullover-ul lu smiley pe gat care-l poarta in acest sezon la Romanii au talent. Puloverul este alb cu dungi negre si e foarte lung.Va rog spuneti-mi denumireau puloverului sau imi puteti da un link...Va multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nici un nume. Asa se poarta acum, bluze asimetrice. Intreaba-l pe fb de unde si-a luat-o laughing.

| AiloaieDenis1996 explică (pentru anonim_4396):

Ms...lasa ca o sa-l intreb personal laughing big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru AiloaieDenis1996):

Sa-mi zici si mie dupa ca vreau si eu. laughing

| AiloaieDenis1996 explică (pentru anonim_4396):

L-am intrebat...a zis ca nu se gaseste nicaieri astfel de bluza... pentru ca bunicasa l-a impletit laughing))e unicat laughing tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru AiloaieDenis1996):

Dam spargerea diseara la el acasabatting eyelashes? laughing)

| AiloaieDenis1996 explică (pentru anonim_4396):

Daa,lejer...el nu spune nimic, am vorbit deja laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AiloaieDenis1996):

Sa-i spui ca pe la un 7 ii facem putina curatenie, sa nu ne astepte rolling on the floor.