| MariusSB a întrebat:

Buna!

As vrea si eu un sfat.

Eu sunt brunet cu tenta spre maro.Adica nu e un negru inchis e mai deschis.Ma rog.As vrea sa fiu saten.

Ce imi recomandati sa folosesc?
Am inteles ceva de un nuantator blond...ca..avand culoarea "inchisa" blondul o sa o deschida.

Ce credeti? Ce pot face?

2 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Dacă vrei să îți țină culoare mult, începe prin decolorarea părului și aplicarea unei vopsele de culoarea dorită. Apelează la serviciile unui salon ca să nu îți strici părul. Succes

| Pinkandblack a răspuns:

Poti amesteca vopsea satena cu blond si vei obtine o nuanta super, iti spun din experienta :* succes :3