| asdfghjklmnbvcxzqwertyuiopqwe a întrebat:

As vrea un site de pe care pot lua lucuri pt unghii cu gel,tot ce trebuie.dar de calitate. Si un site sau blog de pe care pot invata cum sa le aplic si la ce folosesc, cum aplic tipsurile,unghii un gel, modele,gelurile cum si cand se aplica, la ce folosesc, tot
Fundaa:4

2 răspunsuri:
| Anonimm144 a răspuns:

Heeei.
Eu de aici mi-am facut comanda de lampa(si de toate celelalte)-->http://www.kitunghii.ro/, ti l recomand. Poti cauta pe YouTube cum se aplica, asa am facut si eu. Dar eu cand am facut comanda (am luat lampa la 4 milioane si ceva care continea mai tot) mi -a dat si ghid de utilizare, cum se si aplica.
Sper ca ti am fost de folos. Te pup :*