| countingstars a întrebat:

As vrea un spray de fixare a machiajului, pentru ca fondul de ten nu prea rezista si pana seara arata de parca nu l-am aplicat uniform pe toata fata, cu toate ca in primele 4-5 ore arata ok. Ce imi recomandati? Dau funda!winking

1 răspuns:
| GiuliaMariaa05 a răspuns:

Unul foarte bun este cel de la Urban Decay, dar e cam scump. O alternativa mai ieftina este cel de la Elf din gama studio (e foarte bun) sau daca nu te multumeste nici acela poti incerca sa fixezi machiajul cu apa termala. Aceasta reduce surplusul de fdt si pudra de pe fata si tine totul la loc. O apa termala buna este cea de la Avene sau Elmiplant.