| 49Days a întrebat:

Ati folosit samponul schauma fresh it up? Ce parere aveti despre el? E pentru par gras cu varfuri mai uscate.

3 răspunsuri:
| Dayiii96 a răspuns:

Eu despre Schauma am o părere proastă pentru ca am folosit si eu feluri pentru par gras pentru ca si eu am par.gras dar nu am văzut nici un fel de imbunatatire acum depinde si de scalp...eu una m-am trezit cu multa matreata si parul se murdarea la fel de repede. Poate pe tine te va ajuta, merita sa încerci pentru ca stiu persoane care au fost multumite de gama Schauma

| 49Days explică (pentru Dayiii96):

Asta e problema ca nu vreau sa tot incerc( la mine cel mai bine merge wash&go dar doar unul apoi se invata parul cu el si tot gras e + ca mai si cade)

| Dayiii96 a răspuns:

Atunci nu îl cumpara happy