| NUTREBUIENUME a întrebat:

Azi am gasit un "flyer" online, cu oferte pentru. reprezentanti avon! Dar am o nelamurire, trebuie sa plasez o comanda de o suma anume? Sau cu orice suma plasez comanda pot beneficia de aceste oferte? Multumesc!

Ofertele : http://www.claudia09avon.eu/......3-2014.pdf

2 răspunsuri:
| Mihailescuioana29 a răspuns:

Nu trebuie sa plasezi comanda de o suma anume. Acela este un catalog pentru reprezentanti. Deci iti poti comanda orice vrei din acel catalog, doar ca nu beneficiezi de discount. De discount beneficiezi in urma comandarii produselor din catalogul avon, nu cel pentru reprezentanti. Discountul difera, in functie de comanda, cu cat comanda este mai mare cu atat ai un dicount mai mare.