| Instagrama a întrebat:

azi mi am luat un fond de ten de la maybelline cel nou aparut..superstay better skin..pana acum foloseam affinitone de la maybeline.Scrie ca este bun pentru problemele cu tenul si ca acopera bine...are idee cineva daca este asa? la folosit careva sa mi spuna exact..eu de maine o sa ma dau dar sunt curioasa.Ms

5 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=PQ3nIA3n2U0 aici se vede mai bine. depinde de tenul tău și de ce nevoi ai tu. eu am folosit fonduri de ten de la maybelline și nu acoperă foarte bine, eu am mari probleme cu semnele rămase de la acnee

| Instagrama explică (pentru AnnaaaMaria):

Si eu am semne la fel de urate sad ai idee de ceva cum sa scapamm de ele?crying

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru Instagrama):

Eu testez acum o cremă care cică ar fi bună pentru asta, dar încă nu am văzut efecte. folosesc un fond de ten cu acoperire mare ca să scap de complexul pe care-l am și gata laughing stai liniștită :* suntem frumoase așa cum suntem

| Instagrama explică (pentru AnnaaaMaria):

Mersi! cum se numeste crema? :*

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru Instagrama):

La roche posay-cicaplast