| anonim_4396 a întrebat:

Bună!

Cănd e balul bobocilor?

6 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Depinde de organizarea fiecarui liceu. Directorii si profesorii se sfatuiesc intre ei cand sa fie balul bobocilor, nu este o zi fixa pentru toate liceele.

| OnuOnulică a răspuns:

In luna Octombrie, probabil pe la sfarsitul luni.

Răspuns utilizator avertizat
| rapp2020 a răspuns:

Depinde de scoala

| Adina981 a răspuns:

Data in care se tine Balul bobocilor depinde de fiecare liceu in parte, adica fiecare liceu hotaraste cand se tine balul. Nu e o data fixa!

| GeorgyGirl a răspuns:

Fiecare liceu are o data diferita nu e la fel la toate, la tine la liceu trebuie sa stie cineva, intreaba-i pe cei din cls a 12-a trebuie sa stie.