| IngerCazator a întrebat:

Care sunt avantajele si dezavantajele unui reprezentant avon?

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Din punctul meu e vedere e o pierdere de timp, faci prea putini bani pentru cat stres ai.

Răspuns utilizator avertizat
| lindemona a răspuns:

Buna,

Sunt Gerlinde si sunt consultant Oriflame din 2011. Daca doresti sa te inscrii la Oriflame, te astept cu mare drag in echipa mea. Ma poti contacta pe:
- pagina https://www.facebook.com/lindemonablog
- facebook https://www.facebook.com/iuhasz.gerlinde
- email iuhasz.gerlinde@gmail.com
- telefon 0721752292

Pe scurt, avantajele consultantilor sunt:
- discount de 23%, 30% sau 40% in functie de valarea comenzii
- program de bun venit (pentru cei care sunt noi inscrisi)
- programe de loialitate
- programe de sponsori
- oferte extra-catalog
- oferte speciale pentru consultanti
+ multe altele.
Produsele sunt pentru toate tipurile de persoane, de la elevi la persoane peste 55 de ani. Au calitate foarte buna, atat produsele cosmetice, cat si cele de ingrijire zilnica sau accesorii.

Daca vrei sa devii consultant Oriflame, sa castigi bani si sa arati bine, te astept in echipa mea;)

| fgjgvkbugn a răspuns:

Din propria experienta iti spun ca ai mai multe avanteje pentru ca iti dezvolti alte calitati, comunici foarte mult cu oamenii si cand o sa iti faci cv-ul o sa il ai mai imbogatit si plus ca o sa castigi multe premii