| Nnxr a întrebat:

Buna,ce cadou i-am putea oferii unei doamne profesor de make-up. Nu vreau produse pentru make-up sau eu stiu ce altceva...suntem vreo 13 fete care vrem sa ii oferim la finalul cursului un cadou pentru tot ce ne-a invatat. Ea are un baiat,dar si-a dorit foarte mult sa aiba o fata,de aceea este si foarte apropiata de elevele ei, are o varsta peste 60 de ani si este fumatoare...Ce idei aveti?

3 răspunsuri:
| ionutunited a răspuns:

Lant de aur

| 417916 a răspuns:

Ii poti oferi accesorii,floare de camera, carte, poate un amimal de companie, tablou, bilete la cinema...