| deea_8087 a întrebat:

Ce editor de poze online sau gratis imi recomandati? :*:* dar sa fie mai de calitate nu ca paint

Răspuns Câştigător
| xplicitstudio a răspuns:

Uite aici, le-am simplificat putin. http://xplicitstudio.in/editor/

7 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Clasicul Photoshop.Succes!

| Andrei123654789 a răspuns:

Photoscape.Bafta!

| ChiyoTheo a răspuns:

Pizap
pikmonkey
befuncky
piknic

| DyDy0503 a răspuns:

Iti recomand PikMonky, este foarte tare, poti face multebig grin

| 8paulica a răspuns:

Photoscape, e usor de folosit si pot spune si profesional(program).www.piZap.com, este super site-ul poti pune rame, efecte, decupa oameni, poti sa pui pe cineva sau ceva in alta poza si poti face poza special pentru 'cover'-ul pentru facebook, e tare (site).

| DeeDeea a răspuns:

Pai sunt o groaza de programe Bune
-Pic Monkey(Un prog.de nota 10 )
-Photoshop(online, daca vrei il poti si cumpara cu Bani)
-PhotoScape(Cel mai performant prog.ded editat poze online)
-Asa mai departe, acestea trei le folosesc mereu, si dau rez. BUNE
Ti-le recomand cu placere happy