| AlexutzaBha a întrebat:

Ce faceti?happy in fine as vrea sa va intreb ceva happy
Am luat un ceai de slabit pe nume ``ceai de slabit goji ``... Si cat am citit pe net am vazut ca are efect. Asa ca am luat si eu ceaiul acela si cam de 3 zile tin tratamentu acesta sa beau ceaiul 1-2 cani pe zi si sa mananc nu asa de mult si as vrea sa stiu daca si voi ati luat asa ceva si a functionat ( a dat rezultate) daca ati slabit si cat?

Ca vreau sa slabesc si eu intr-o luna cu ceaiul acesta... Va rog parerile voastre!
Si multumesc! scuze daca am gresit unde am postat intrebarea. happy

2 răspunsuri:
| unprietenaproape a răspuns:

Nu mai lua tot felul de tampenii de pe net, sper ca ai auzit despre cazul acelei., destepte, care a baut ceai verde si a murit

| cristinel_9551 a răspuns:

Si eu am incercat dar sunt niste porcari nu slabesti deloc doar daca bei fara zahar si indulcitori doar putina miere naturala in ceai de ori care sipoate slabesti putintel