| klaudyya a întrebat:

Ce gel uv de constructie imi recomandați? Dar sa stiti sigur ca este bun

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Http://www.mynails.ro/product/id/2595/gel-uv-3-in-1-15-ml/
eu l-am încercat și îmi place. Are consistența destul e vâscoasă, nu e ca gelurile de la sina care-s moi :)) vezi că la gelul de aici mai sunt păreri unde scrie „opinia cumpărătorilor"

2 răspunsuri:
| KurtCobainIsMyIdol a răspuns:

Cred ca la par te referi laughing. Ok, deci eu una folosesc un Ser hitratant termoprotector de la Gerovital Plant. E un fel de spray, te dai cu el pe parul umed(dupa fiecare spalare). Eu il folosesc de cateva saptamani si ii da un aspect foarte sanatos + te protejeaza de radiatiile UV + este pentru tratarea si prevenirea firelor despicate. Sper ca te-am ajutat. :*

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru KurtCobainIsMyIdol):

Se referă la gel pentru unghii

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru KurtCobainIsMyIdol):

Http://www.mynails.ro/product/id/2595/gel-uv-3-in-1-15-ml/
eu l-am încercat și îmi place. Are consistența destul e vâscoasă, nu e ca gelurile de la sina care-s moi :)) vezi că la gelul de aici mai sunt păreri unde scrie „opinia cumpărătorilor"