| mikidutsa a întrebat:

Buna... Ce parere aveti despre ceaiurile de slabit? Imi puteti recomanda unul anume?

Răspuns Câştigător
| miha_9381 a răspuns:

Ceaiul de soc este foarte bun, iar pentru rezultate rapide asocierea cu tinctura din fructe de soc o lingurita diluata inainte de fiecare cana de ceai consumat happy sper sa-ti fie de folos

5 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Bună. Nu-ţi recomand ceaiuri de slăbit, o colegă de-a tatei a slăbit foarte tare cu ele şi cu batoanele de slăbit, dar slăbea având scaune foarte dese... Se îmbolnăvea foarte repede şi nu şi-a mai revenit, acum e foarte slabă. Slăbeşte sănătos. Sport, multe fructe şi legume, fă o cură cu pepene vara, este diuretic, nu mânca după ora 8, la orele târzii nu mai au loc arderile şi se depune pe şolduri şi...

| kiss a răspuns:

Buna, eu beau Vedda Slim1 (ceai antiadipos) nu stiu cat este de bun pentru ca abia am inceput. pe prospect scrie ca stimuleaza arderea grasimilor si reducerea depozitelor adipoase, regleaza tranzitul intestinal...si pana sa-ti regleze tranzitul intestinal, nu recomand sa se bea mai devreme de ora 5 dupa amiaza pentru ca dimineata ti-o petreci la baiehee hee
frunzele de dud, nuc, socul, acestea sunt bune.
atentie daca vrei sa tii o cura pe baza de ceai trebuie sa fii atenta si la efectele negative cum ar ti deshidratare ( in cazul ceaiurilor chinezesti) stari de oboseala, ameteli...trebuie sa fii atenta si sa nu exagerezi.

| kiss a răspuns:

Aaa uitasem sa adaug, fara un regim alimentar sanatos si miscare...nu te astepta sa ai cine stie ce rezultate, ceaiurile dietetice nu fac minuni.

| Morphine21 a răspuns:

Ceai de anghinare sau omega 3
funda?:d

| mikidutsa explică:

Vreau si parerea voastra. Am 1, 67 m inaltime, 66-67 kg si 16 ani. Am corpul para in talie:65 cm, in solduri 100 cm. Este nevoie sa slabesc? Multi spun ca nu, dar...