| inger02 a întrebat:

ce parere aveti despre fetele roscate ( vopsite )? se mai poarta roscatul? va place o fata cu parul rosu? daca da de ce daca nu dc? apreciez raspunsurile serioase. funda si vot la restul. pupici dulci!

Răspuns Câştigător
| Naomi16 a răspuns:

Culorile de par nu pot fi la moda.Adica sa zici ca vara asta se poarta blondul si sa se vopseasca jumatate de tara blond nu este posibil.Suvitele sunt la moda(adica am observat ca vara asta se poarta suvitele roz in par la blonde, mov la brunete, etc.)Roscatul este o culoare frumoasa, te face puternica si independenta.Eu zic sa te vopsesti mai ales daca ai increde ca va iesi nuanta cum doresti. Uite aici cateva dintre vedetele mele favorite cu parul roscat si cat de bine le sta.

http://www.celebrityfanweb.com/......mage13.htm

http://www.google.ro/......tp?/imgres

15 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Bunăă.

Păiii, mie îmi place muult mult de tot părul roşcat sau roşu. Mi se pare foarte foarte frumos.

Şii eu m-aş vopsi aşa, dar din păcate nu mă lasă mama. :-l.
Decii, rămân la culoarea mea naturală.

Sper că am ajutat.
O zi cât mai bună să ai!
:*:*

| faramatania a răspuns:

Http://www.csid.ro/......s-4181389/
http://zuf.ro/2011/07/21/poze-cu-roscate-sexy-29-pics/
http://www.garbo.ro/......oscat.html
Persoanele cu părul roşcat au fost destul de controversate, de-a lungul timpului, sperăm ca măcar epoca modernă să fie mai maleabilă.Dar citeşte articolele de mai sus, interesante şi edificatoare.

| Shatteredx a răspuns:

Da, cel mai mult imi plac fetele roscate fie naturale fie vopsite

| Ađřıαηηα a răspuns:

Hei.
Mie una imi place parul roscat. Intr-o zi m-am vopsit castanie deoarece aveam niste suvite blonde si nu stiam cum sa scap altfel de ele insa in loc de castaniu natural am iesit roscatahappy si cum aveam ochiii verzi aratam super laughingcel putin asa imi spunea lumealaughing
Pa happy

| adelina899 a răspuns:

Eu vroiam sa ma vopsesc roscata dar nu am mai facut`o datorita parului meu f ars asta e alta poveste laughing. Deci da imi place culoarea si acel portocaliu e frumos happy

| wyla a răspuns:

Da imi plac fetele roscate! este un look super nu?

| wyla a răspuns:

Foarte frumos! Super cool fato!

| ℓDℓ a răspuns:

Nu conteaza ce se poarta foarte mult
Conteaza sa te simti foarte bine in felul care arati...
Roscatul mi se pare HOT
Si eu sunt roscatabig grin

| scumpikxa a răspuns:

Roscatul e o culoare frumoasa, char si acela vopsit, putin portocaliu dar fii serioasa: chiar vrei sa arati si tu ca restul de jumatate de tara? Mai bie alege altceva, ceva ORIGINAL

| dianalalala a răspuns:

Eu m-am vopsit acu o luna... am ochii negrii si toti imi zic ca imi sta superwinking Si da ador parul roscata ..mai ales cel naturat gen irlandez

| JesssieAl a răspuns:

Hey, nu as vrea sa te superi dar mie una nu prea imi plac fetele cu parul rosu, mi se pare ca doar tigancile poarta rosu in par( scuzati-mi expresia) ai putea folosi alta culoare depinde de culoarea ochilor tai si nuanta tenului!

| Tyboly a răspuns:

1 Parerea mea despre fetele roscate este ca ele sunt dragute dar sa le stea si bine happy.
2 Da, parul rosu se poarta si in 2012.
3 A) Imi place o fata roscata dar sa stie sa se si imbrace.
B) Nu imi plac fetele roscate daca s-ar imbraca cu tricouri prin care se vede totul si pantaloni transparenti ( daca te imbraci astfel si esti roscata, culoarea parului poate da dovada de midiocritate, prostie ( vgaboanda ) PS : vagaboanda este un om care merge pe drumuri ( hoinareste fara rost).

| ananastasa a răspuns:

Nu e vorba de ce se poarta caci nu poate fi o moda privind coloarea parului asa cum a zis si Naomi 16, e vorba de cu ce iti sta bine si de ce te reprezinta. Da, imi place rosul, chiar si ca vopsea, insa prefer un roscat mai inchis la culoare, un visiniu sau chiar portocaliul acela. Daca esti satena iti poti face multe, multe suvite subtiri roscate. Daca esti bruneta(daca ai parul negru) il vopsesti tot sau blonda de-asemenea. Daca ochii tai sunt verzi poti utiliza orice noanta de rosu, dar daca ai ochii caprui foloseste o noanta mai deschisa pentru a echilibra balanta.
Imi plac roscatele caci au un osor aer rebel si interesant, eu te sfatui sa incerci caci e vara. In caz ca nu esti sigura incearca cu un noantator, iar apoi (daca iti place) de vopsesti la coafor sau salon. big grin

| Love_Mirunica_1969 a răspuns:

Salut! Parerea mea este despre fetele rocate ca sunt foarte frumoase,ce conteaza daca mai este la moda sau nu, fetele sunt frumoase asa cum sunt! De exemplu Ariana Grande e vopsita roscata, mi se pare ca ii sta bine, depinde ce crezi tu, daca vrei sa te vopsesti roscata......cred ca ai arata bine! Sper ca ti-am fost de ajutor!

| madeleine34 a răspuns:

Roscatul va fi mereu o culoare cu care vei iesi in evidenta... daca chiar asta iti doresti