| Mary_Maria_2000 a întrebat:

Cum sa scap mai repede de cosurile de pe spate?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eryfluid
Are efecte miraculoase, iti spun din proprie experienta.Il gasesti in magazinele Sensiblue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti recomand nici Eryfluid nici Zineryt, ambele sunt in baza de alcool si alcoolul usuca foarte rau pielea si o provoaca sa faca iar cosuri.

Cumpara-ti unguent Baneocin si un sapun protex. Inainte de dus cu 5 minute umezesti sapunul si freci cu el pielea spatelui si stai cu el pana se usuca, dupa faci dus si te dai cu baneocin.

Identifica si sursa cosurilor, de exemplu gelul de dus.

| frostxtq a răspuns:

Incearca un scrub cu zahar si cafea pentru a elimina celulele moarte si pe urma foloseste o crema hidratanta. Cel mai important e sa bei cat de multe lichide pentru a curata si din interior pielea.

| dianainsta01 a răspuns:

Poti incerca un scub sau sa folosesti un sapun cumparat de la plafar sau recomdandat de dermatolog, idee e sa fie cat mai natural.

| Mary_Maria_2000 explică:

Mersi mult

| Cosmynaa a răspuns:

Incearca Zynerit
Are 2 flacoane: o solutie lichida si una pudra, puse in ambalaje diferite. Pui soliutia lichid in cea pudra, agiti bine iar apoi pui un capac special care este si el in cutie.
Iti dai in fiecare seara pe spate, pe fata, unde ai cosuri laughing