| AlexandraAndaSufletel a întrebat:

Daca vreau sa ma inscriu pe site-urile avon/lady's/oriflame este obligatoriu sa devin reprezentant? Eu nu vreau, vreau doar sa fac o comanda pentru mine...am avut un reprezentant si brusc nu se mai ocupa de asa ceva...

Răspuns Câştigător
| oODonViperOo a răspuns:

Nu poti sa faci asa ceva.Trebuie sa fii reprezentat sa poti pune o comanda, iar comanda trebuie sa fie de min. 100lei la avon, la restul nu stiu.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mayar a răspuns:

Ca sa pui comanda trebuie sa fi reprezentant. Asta insa nu inseamna ca trebuie sa pui comanda lunar!
La Oriflame castigi 23% pentru comenzi de peste 70 de lei. Daca pui comanda sub, platesti pretul produselor + 10 lei curierul, pachet in care iti vine si catalogul campaniei urmatoare. Daca tu nu ma ivrei sa pui alta comanda, pur si simplu nu mai pui. Cand vei sa comanzi ceva, fie te uiti pe un catalog online, fie imprumuti de la cineva. Nu patesti nimic daca nu mai pui comenzi. La fel e si la Avon. La Lady's banuiesc ca e la fel. DEci nu patesti nimic daca nu mai pui alta comanda, nu e nicio limita de pret, insa, daca la Oriflame, spre exemplu comanzi sub 70 de lei, nu castigi nimic la %, la Avon, daca comanzi produse a caror total este sub 120 de lei, nu castigi nimic la %, dar, repet, poti comanda si o chestie care costa 5 lei! Nu e nicio problema.

| EllaC2710 a răspuns:

Daca te intereseaza poti sa intri pe http://avon-roumania.shopmania.biz/ si poti sa comanzi on-line fara inscriere si fara limAta de comanda. Aceste preturi sunt valabile pana pe 08.07. 2014