| Qqralu a întrebat:

De cand m-am născut, am o venă langa ochi care e foarte vizibila. Multă lume crede ca am ochiul vânatlaughing dar eu am doar aceea vena, as vrea sa nu mai fie acolo, dar nu stiu cum sa o acopar, si nu vreau sa o acopar cu fond de ten. Vreo idee? Dau funda happy

3 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Păi dacă nu vrei chiar fond de ten, aș putea să-ți spun să folosești un corector doar pe zona aia, dar nu știu cât de încântată ești de ideea asta. dacă nu vrei prin machiaj, nu știu ce altă alternativă ai avea sad

| Maria_Gabriela_1992 a răspuns:

Mda... Pai porti purta vara ochelari de soare si iarna esarfe, glugi si fesuri. Aceste lucruri vor distrage atentia si nu va mai fi atat de vizibil. funda?

| Qqralu explică:

Dar tot se vede. Daca ma duc undeva si sunt nevoită sa le dau jos. Multă lume ma întreaba ce s-a întâmplat cu ochiul meu si ma simt stanjenita