| Ramona7 a întrebat:

De unde pot cumpara paleta naked urban dicay? Dau fundita celui mai bun raspuns! happy

Răspuns Câştigător
| Popescu_Roxana_1990 a răspuns:

A costat 2 milioane 500 dar cu reducerea 2 milioane, dar mai era o paleta tot naked urban dicay numai ca era foarte mica si costa un milion 700 parca (cam asa) acum depinde si daca mai sunt pe stoc in orașul tau.

6 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Ia-o dintr-un magazin cum e Sephora. Nu o lua de pe ebay. Sunt mulți care trimit falsuri la preț de original

| Miree a răspuns:

Poţi să cumperi de pe ebay. Dacă prinzi şi o ofertă, norocul tău!

| Popescu_Roxana_1990 a răspuns:

De la sephora chiar acum 10 min mi.am cumpărat laughing)))

| Popescu_Roxana_1990 a răspuns:

Plus ca la mine in pitesti sunt si reduceri!

| AndreutzaDlk a răspuns:

De pe ebay intra si inscriete pe ebay si o sa vezi cat costa...a si daca iti iei mai multe produse ai reducere