| DeeaBear a întrebat:

Buna dragilor. As vrea sa ma ajutați va rog frumos.
Am nevoie de un exfoliant chimic foarte bun pentru piele, insa eu nu prea am folosit exfolianti chimici pana acum. Vreau poza cu produsul, si detalii despre acesta. Dau fundița :* (apropo, este pentru zona picioarelor, nu vreau exfoliant pentru fata)

1 răspuns:
| Francesca1102 a răspuns:

Buna. Aici gasesti niste produse excelente pentru orice ai nevoie! https://www.guam.ro/product/exfoliant-de-alge-guam/
Eu sunt foarte multumita de toate produsele din gama aceasta si le-am recomandat tuturor. Doar sa nu folosesti in exces, maxim de 2 ori pe saptamana in cantitate mica sau chiar o singura data pentru ca se vad rezultatele si sa nu exfoliezi pielea proaspat epilata pentru ca nu este indicat. Incearca sa te exfoliezi cat poti acum pentru ca daca vrei sa te bronzezi vara aceasta, nu o sa te mai poti exfolia fiindca o sa se ia tot :)) mai ales cel de la solar. Sper sa iti placa! Pupici! :*