| Claudya3 a întrebat:

Buna dragilor, sunt noua pe aici..si ieri am discutat cu mama si m-am hotarat sa merg la nutritionist pentru ca pur si simplu nu pot slabi,in fine, as vrea sa-mi spuneti cum as putea slabi la fata, stiu ca odata ce incep sa slabesc peste tot..ma voi trage si la fata dar eu am nevoie urgenta sa scap de gusa..si chiar si de obrajori. ceva idei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kiri11 a răspuns:

Doctorul iti poate recomanda un program alimentar fix sau sport cu ajutorul suplimentelor.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CastraveţiMuraţi a răspuns:

Corpul slăbeşte uniform, fă sport şi vei slăbi şi la faţă