| Elena_Laura_1996_HZ13 a întrebat:

Bună dragilor, va cer o recomandare, si anume pentru un parfum seducator, senzual, nu foarte dulce si nici foarte inepator. Un parfum care sa defineasca feminitatea, desi nu exista, va cer recomadari. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, prietena mea si-l achizitioneaza pe asta
http://www.emag.ro/......DP15SBBBM/
E un pic cam scump, dar are un miros super placut.

| Elena_Laura_1996_HZ13 explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Mulțumesc pentru recomandare :-).

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru Elena_Laura_1996_HZ13):

Sa-mi spui daca-ti placehappy

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru Elena_Laura_1996_HZ13):

You are going to be a magnet for boyzzzzz

| Elena_Laura_1996_HZ13 explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Am plasat comanda. Indata ce il voi primi, iti voi spune :-)

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Paco Rabanne - Lady Million

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poeme