| valerikaa a întrebat:

eu port cercei de aur mereu, la sarbatori port cercei simpli problema este ca imi coace urechea daca poart cercei normali macar o zi, este vreo metoda sa pot sa ii port mai mult timp fara sa coaca urechea? funda!

3 răspunsuri:
| Ramo024 a răspuns:

Poti sa dai cu oja incolora (lac) tortita cerceilor, apoi ii lasi sa se usuce si poate nu vei mai avea probleme.

| Andreeac33 a răspuns:

Incearca sa dezinfectezi cerceii si urechea cu spirt.

| anutza00dragutza a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu si mama mea,nu ai ce face,poti purta numai aur si argint,si mie mi-ar placea sa imi schimb cerceii in fiecare zi dar nu se poate, o zi, doua, poti purta si de astia, dar dupa o sa se infecteze.P.Sexista lucruri si mai grave de atat, keep calm and relaxwinkingeu m-am obisnuit