| LittleLady1 a întrebat:

Eu si prietena mea am vrea sa ne vopsim varfurile cu nuantator. Care este mai bun dar si la un pret cat de cat convenabil? Spun asta pentru ca am vazut la 50 de lei si mi s-a parut cam exagerat. Si ne-ar ajunge un plic pentru amandoua?

4 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Ajunge un plic pentru amandoua, sau puteti folosi un nuantator la tub de la Movie Colors (gasesti pe net imagini cu el) care se gaseste in supermarketuri sau magazine mai micute si tine o eternitate si ceva. Nu e extrem de scump, dar va trebui sa va faceti amandoua parul cu aceeasi culoare pana se termina laughing Sau puteti cumpara fiecare cate o culoare diferita si faceti schimb din cand in cand happy

| Leerix a răspuns:

Poti incerca nuantatorul de la Movie Colors, este 30 lei si e foarte bun, tine pana la 5-6 spalari. Vezi ca nuantatorul nu se prinde pe orice culoare de par. Daca ai parul inchis nevopsit, sau vopsit / inchis la culoare nu se observa nicio diferenta. Trebuie sa ai parul deschis la culoare / decapat / decolorat ca sa se observe diferenta.

| cokko a răspuns:

Nuantator de la loncolor, e 10 lei si il gasesti oriunde

| LittleLady1 explică (pentru cokko):

Si neputem facenoi singure?