| Sylvye a întrebat:

Exista magazinul Victoria's secret in Romania?

5 răspunsuri:
| ykwty a răspuns:

Nu.

| mahomie4life a răspuns:

Nu cred ca exista, mi-as fi dorit si un magazin Sofia Caputo in Romania.
Daca exista sigur aparea la TV, sau peste tot pe internet laughing)

| Mirelanca538291 a răspuns:

Nu,dar eu am cumparat ceva de pe o pagina de Facebook, produsele au ajung, iar eu sunt foarte multumita

| Pandalovespunk a răspuns:

Din pacate nu, dar ca sa iti poti comanda tot ce doresti de la ei eu te sfatuiesc sa folosesti ebay happy Ebay iti va oferi la multe produse care sunt afisate transport gratuit
Bafta! Funda?

| manubosulemanuel a răspuns:

Nu este în franta