| georgianadeea a întrebat:

Fetele care sunt asa pasionate de make up, ati putea sa imi ziceti ce firma ati alege intre too faced si urban decay (la palete ma refer) si pe care din ele? Astept cat mai multe pareri.

6 răspunsuri:
| georgianadeea explică:

Nu e vorba de bani voiam sa stiu calitatea lor, care este mai buna.

| OoBunnyoO a răspuns:

De la urban decay am avut una dintre paletele Naked si de la Too Faced am avut Chocolate Bar. Ambele mi s-au parut ok, insa mi s-a parut mai buna paleta de la Too Faced. Pigmentul mi s-a parut mai bun. In rest, ca varietate a culorilor, cred ca ambele branduri au palete care sa te multumeasca in functie de culoarea pielii si de textura pe care o doresti.

| dragodana a răspuns:

Salut! Urban Decay.Culorile sunt mai pe gustul meu.Dar, daca nu ai destui bani pentru astea, iti recomand Make-up Revolution.Are dupe-uri Urban Decay si Too Faced.Sunt vreo 2 trepte mai jos ca si calitate si de vreo 7 ori mai ieftine.Gasesti pe aoro.ro.