| GiorgianaStanciu a întrebat:

Buna fetelor! Am o problema. Nu de curand mi-am achizitionat un kit pentru unghii cu gel. Sunt incepatoare clar, dar am pus deja sa vad cum e si gelul mi se desprinde pe parti. Oare de ce? Vreau cateva sfaturi, va rog mult! Va pup! happy

2 răspunsuri:
| catrinaaa a răspuns:

Buna depinde ce procedura ai facut inainte de a depune gelul liai degresat ai folosit praimer ai facut alungire sau ai pus gel oja?

| GiorgianaStanciu explică (pentru catrinaaa):

Am folosit si primer am si degresat si am si prelungire si am pus si gel happy