| nicol1995 a întrebat:

Fetelor imi puteti da un sfat despre cele doua epilatoare? Care credeti ca este mai bun? Epilator Rowenta EP5640 sau Epilator Philips HP6423/00? Astept pareri atat pro cat si contra. Dau fundita happy

5 răspunsuri:
| PlfacT a răspuns:

Pro Rowenta!

| baf a răspuns:

Eu il am pe cel de la Philips de app un an si e destul de bun, insa mai rupe uneori firele ..in rest e bun.e practic..eu sunt multumitahappy de primul nu stiu ce sa zic pentru ca nu l-am avut happy e alegerea ta!

| nicol1995 explică (pentru baf):

Am auzit ca este cam galagios. asa e? cam cat de mare este sunetul produs?

| nicol1995 explică (pentru baf):

Functioneaza bine si cu accesoriile incluse?

| baf a răspuns (pentru nicol1995):

A este cam galagios laughing dar te faci si tu cand nu sunt persoane prin preajma.da functioneaza bine si cu accesoriile, insa cel pentru taierea firului de par, nu m-a multumit ..adica nu taie chiar de jos.dar mergehappy e rezonabil si ca pret, e si practic..in mare sunt multumita de el.