| sisiucar a întrebat:

Buna frumosilor! Astazi am o rugăminte mare mare mare pentru voi.Cum stiu ca aici sunt multe persoane care ma pot ajuta am hotarat sa va intreb daca stiti metode de crestere a părului.Stiu ca nu e prea normal ceea ce va cer dar vreau ca parul meu sa creasca peste noapte sau intr-o saptamana saptamana destul de mult (cam cat o palma de om sănătos ). Daca nu stiti remediu /măsti etc atat de rapide va rog sa imi spuneti si metodele mai lente.Va multumesc anticipat si ca doresc cea mai buna zi din lume! :* ( dau funda celui mai bun raspuns )

Răspuns Câştigător
| MayhemChimera a răspuns:

Buna.Uleiul de ricin si uleiul de argan ajuta cel mai mult, iti pui pe par cu vreo 2 ore inainte sa te speli pe cap. Sper ca te-am ajutat happy

1 răspuns: