| Deni133 a întrebat:

Bună imi puteţi spune și mie cam cu ce m-aș putea imbrăca la o zi de naștere in septembrie? Aș vrea să imi iau rochită, dar nu merge cu ciorapi și e deja frig prin 20 septembrie. Vă rog! Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| MyDreamsss a răspuns:

Hei. In septembrie nu e chiar asa frig, eu merg in maneca scurta. Pai, daca nu vrei rochie poti luat 1. o pereche de colanti cu o camasa sau bluza mai lunga.2.O pereche de blugi rupti, cu un tricou alb-negru simplu si o geaca de blugi sau piele. In picioare tenesi sau ghete.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si ce daca e frig? stati afara?

| Anndreeacatalinna a răspuns:

Iti poti lua o pereche de blugi sau colanti ca sa te poti simtii mai bine. daca ti.ai lua rochita trebuie sa ai grija si mnea, nu prea e comfortabil. niste blugi cu un tricou sau un maiou, totusi, nu e atat de frig atunci.