| Amelia_2902 a întrebat:

Imi puteti spune un sampon si o masca de par bune...am tot incercat de toate dar nu am fost multumita. Credeti ca daca le iau de la farmacie sunt mai bune?

Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| BeHappyForMe a răspuns:

Eu am folosit sampon, balsam si masca Pantene Pro-V nature FUSION si masca naturala :
masca naturala : doua galbenusuri proaspete si 50 ml de bere. Se intinde masca pe par, se maseaza totodata si scalpul, se acopera capul cu un prosop si se lasa 30 de minute. Cam asta fac eu o data la 2 saptamani.in rest folosesc doar balsam si sampon. Sunt foarte multumita de rezultate pentru ca am un par superb si gliss era roz
am mai folosit numai stiu exact cum se numea, important e sa fie toate de la aceiasi marca:sampon, balsam, masca ca sa aiba efect.incearca si la farmacie poate te va ajuta.

5 răspunsuri:
| chels95 a răspuns:

Elseve

| Daysukki a răspuns:

Da la farmacie sunt chestii bune, da tu ai incercat vreodata sa iti faci masca in loc so cumperi? cat despre sampon eu iti recomand ELSEVE

| SensiBlu a răspuns:

Dalin sau johnson's baby(si nu glumesc)

| AnNyşK a răspuns:

Eu am renuntat la sampoanele din magazine.de 1 an sh ceva iau numai de la farmacie(naturiste) sh sunt ff multumitahappy acum depinde de fiecare tip de parhappy

| Lori_7894 a răspuns:

Incearca sampon Kallos.Se foloseste la saloane iar ca si masca iti recmand tot de la Kallos cea cu placenta.Sunt fff bune. samponul Kallos cu ou este cel mai bun. fundita?