| MayhemChimera a întrebat:

Intrebare adresata celor care asculta rock\metal. Care are produse mai de calitate? Bestial, Maniac music sau Cool-senzation? Doresc si un motiv.Cel mai complet raspuns primeste Funda.Multumesc

Răspuns Câştigător
| DeniiSlipknot a răspuns:

CLAAAAAR, bestial :3 Mai ales tricourile cu 45 de lei happy Fiind tricourile de la Fruit Of The Loom ( care apropo, sunt de foarte buna calitate ) sunt imprimate foooooooooarte bine. Am vreo 12 tricouri ( Slipknot, Arch Enemy, Nightwish, Epica, etc. ) si toate sunt in stare perfecta cu printul inca pe ele. Pe langa toate acestea, hanoracele sunt... O.O. Am unul cu Slipknot si il iubesc. Il port mereu :3 Pe langa toooate hainele faine, mai sunt si accesorii ( am numai 4 spirale si 3 lanturi ) bineinteles, de foarte buna calitate. Pe scurt, Bestial it's the best. Am incercat cool-senzation o singura data si mi-a intarziat comanda 2 saptamani.-.
Iti recomand bestial cu cea mai mare caldura :3

| MayhemChimera explică (pentru DeniiSlipknot):

Hey.happy Nu eram foarte sigur daca sunt de calitate dar mi-am comandat un tricou cu Mayhem la 45 de lei si e foarte fain.Mersi pentru raspuns.ROCK ON! \m/

| VladCristea a răspuns (pentru DeniiSlipknot):

Buna,imi pare rau ca raspund dupa atat de mult timp, dar maniac music cum e? tu vorbesti despre bestial sau despre toate? deoarece as dori sa comand cateva lucruri de pe maniac music doar ca vreau o parere, deci ai comandat de pe maniac music sau nu?