| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete happy. ce parere aveti de benzile depilatoare de corp de la farmec
De unde as putea sa-mi iau? Cate sunt intr.o cutie si cat costa? big grin
Se gasesc si la farmacie?

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Mama foloseşte aceste benzi şi este mulţumită de ele. Am văzut că o cutie are 20 de benzi depilatoare şi costă 14 lei. Dar, poţi găsi mai ieftin la unele magazine.
Se găsesc în farmacii şi la magazinele care au ''de toate'' cum se spune(gen: Kaufland, Lidl).