| CristinaSNC a întrebat:

Intrebare pentru fete: Daca ati folosit sutienele acelea din silicon cum vi s-au parut? Rezista o seara?

3 răspunsuri:
| JetBlueJet a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......ca-nu-cad/

*Se pare ca nu-s prea bune :3

| Tinna666 a răspuns:

Mie nu imi stalaughing
Mi-am cumparat pentru banchet si zici ca aveam 4 tatelaughing)
Dar am o prietensa ce nu e foarte pieptoasa si ei ii sta..acum depinde, daca ai sanii mari nu iti lua, daca ii ai mici poti incerca

| mmememe a răspuns:

Am vrut pentru rochia de banchet pentru ca era fara bretele si dupa cateva minute de chinuiala am lasat-o balta laughing), daca e vorba de o rochie, poart-o fara sutien!