| darkforests a întrebat:

Intrebarea mea se refera la asa zisele face slimming belts sau v-line face masks, produse pentru ingustarea/schimbarea formei fetei care nu stiu daca se gasesc si la noi. Ca sa va faceti idee despre ce e vorba, cam asa arata: http://3.bp.blogspot.com/......600/v3.jpg

Sunt foarte populare in Asia, am gasit asa ceva si pe amazon.uk, ce voiam eu sa stiu e daca se gasesc si in magazine la noi, fie si online? Daca da, stie cine sub ce nume? Eu oricat de mult am cautat nu am gasit. :)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cautat si eu online sub toate formele dar nimic sad

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Din cate stiu eu in magazine nu se gasesc happy Poate doar in magazinele care au contract de import-export cu Asia happy
Iar online poate le gasesti sub denumirea de "produse pentru schimbarea formei fetei" sau denumirea in engleza happy desi nu prea cred happy

Bafta oricum kiss