| Imstrong a întrebat:

La haloween ma voi costuma in pisica.
Si vreau sa-mi fac niste mustati cu o carioca neagra..cred ca acolo voi sta in jur de 4 ore si cand ajung acasa se va da carioca de pe fata jos? Help me.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se duce nu-ti fa griji. Si eu am-am dat si s-a sters. Te rog da-mi fundita!

7 răspunsuri:
| William a răspuns:

Daca folosesti marker permanent vor ramane semne.

| Mădălllinna a răspuns:

Poti folosi un creion de ochi negru, tus negru sau acuarele happy :*

| Leerix a răspuns:

Mai bine folosesti eyeliner negru!

| Nudamnume a răspuns:

Mai bine folosesti acuarele...eu m-am facut pe fata cu markere acum un an si s au sters repede...o colega a facut ceva cu acuarele si i a rezistat perfect ore bune

| Ciumica a răspuns:

Nu te-ai mai dat niciodata cu carioca? Se da daca te speli de multe ori.

| JustMeAlexandra a răspuns:

Da,se va da foarte usor.Trebuie sa speli bine cu apa si sapun si se va da.
Funda?

| MaryMarik17 a răspuns:

Se va da happy dar nu e greu sa iti faci altul daca vrei :*