| AnnaBebitza a întrebat:

m -am pensat gresit la o spranceana, cealalta am lasat-o cum trebuie, dar la cealalta din graba, m am bagat si am luat vreo 5 fire din partea de jos a sprancenei, care nu trebuiau luatecrying, si ma trezesc cu o spranceana mai sus, aia pensata gresit, si una mai jos, care e pensata corect, nu m am mai bagat sa o stric si pe cealalta ca sa fie egale, am zis ca astept mai bine sa creasca si cealalta si voi merge la un salon...dar in cat timp cresc? eu pe 6 septembrie am o nunta, pana atunci cresc?

3 răspunsuri:
| Mihailescuioana29 a răspuns:

Mai intai iti poti cumpara o sticluta de ulei de ricin, costa vreo 3 lei si ceva si te dai pe sprancene in fiecare zi, deoarece uleiul de ricin accelereaza cresterea. Iar, pana iti va creste te poti da cu creion pe sprancene, astfel incat sa nu se vada gafa. Distractie placuta la nunta!

| Izabella593 a răspuns:

Da cresc, dar daca nu o poti face cu un creion sau cu fard. Unde ai pensat-o greșit.

| Diana5505 a răspuns:

Poti folosi uleiul de ricin ca sa iti grabeasca cresterea