| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Ma poate ajuta cineva cu niste programe de editat poze online sau de downloadat.
Vreau sa fie totusi unul destul de ok pentru ca de celelate programe (picmonkey.com, photoscape) m-am plictisit si nu stiu cum sa le mai editez diferitlaughingbig grin.
Multumesc mult! b-)

6 răspunsuri:
| AlexandraAlexutsa a răspuns:

Photoshop scumpo

| LoveAnimepsimagirl a răspuns:

Photo Filtre:X

| greysfan a răspuns:

Befunky.com mai e ok

| elenita3 a răspuns:

Poti edita frumos in photoshop si in pizap...totul e sa scrii pe google(photoshop online; pizap online)p.s pizap-ul il gasesti si pe facebook... sper ca te-am ajutat. funda?

| chayennik a răspuns:

Picasa,taaz.com,instagram.